REKRUTACJA
SELEKCJA
Działania rekrutacyjne rozpoczynamy od poznania preferencji i potrzeb naszych klientów. Ten element procesu rekrutacyjnego traktujemy niezmiernie poważnie i przykładamy ogromną wagę do poznania naszych kontrahentów. Efektem wspólnych ustaleń jest zawarcie umowy, stanowiącej początek współpracy. Wyselekcjonowani i gotowi do odbycia rozmów kwalifikacyjnych kandydaci są przedstawiani Klientowi w terminie ustalonym w umowie. W zależności od rodzaju projektu, Kandydatów rekrutujemy w oparciu o naszą na bieżąco aktualizowaną bazę, rozbudowaną sieć kontaktów networkingowych i poleceń oraz innych narzędzi. Dzięki tak rozbudowanemu systemowi i wnikliwej analizie oszczędzamy czas Naszych Klientów i dostarczamy jedynie takich kandydatów, którzy spełniają kryteria wymagane przez Pracodawcę. Podczas całego procesu rekrutacyjnego pozostajemy do dyspozycji naszych Klientów, jesteśmy otwarci na sugestie i na bieżąco reagujemy na pojawiające się sytuacje. Informujemy Klientów o nowych możliwościach poszukiwań jak również doradzamy najlepsze rozwiązania.

Opłata rekrutacyjna stanowi procent od wynagrodzenia kandydata i jest uzależniona od rodzaju stanowiska i zaawansowania procesu rekrutacyjnego lub jest to stała kwota przyporządkowana do konkretnego zawodu.

Płatność następuje dopiero w sytuacji kiedy klient podpisuje wiążący kontrakt z kandydatem przedstawionym przez GASTAMO Job Service i zatrudnia go w swojej firmie. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą wyślij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Państwem i przedstawimy ofertę współpracy indywidualnie skomponowaną dla Państwa.