DLA PRACODAWCY

TAK DZIAŁAMY
REKRUTACJA

Działania rekrutacyjne rozpoczynamy od poznania preferencji i potrzeb naszych klientów. Ten element procesu rekrutacyjnego traktujemy niezmiernie poważnie i przykładamy ogromną wagę do poznania naszych kontrahentów. Efektem wspólnych ustaleń jest zawarcie umowy, stanowiącej początek współpracy. Wyselekcjonowani i gotowi do odbycia rozmów kwalifikacyjnych kandydaci są przedstawiani Klientowi w terminie ustalonym w umowie. W zależności od rodzaju projektu, Kandydatów rekrutujemy w oparciu o naszą na bieżąco aktualizowaną bazę, dostarczamy jedynie takich kandydatów, którzy spełniają kryteria wymagane przez Pracodawcę.

SELEKCJA

Selekcja kandydatów zaczyna się od przesłania pierwszych aplikacji dopasowanych do konkretnego projektu. Każdy kandydat jest przez nas dokładnie sprawdzony odnośnie wykształcenia, doświadczenia zawodowego oraz poziomu znajomości języków obcych. W zależności od wybranej ilości wakatów oraz czasu na realizację zamówienia przesyłamy codziennie pakiet kandydatów idealnie wpisujących się w zapotrzebowanie klienta. Po ostatecznym wyborze kandydatów na zamówione stanowiska ustalamy daty rozpoczęcia pracy i przekazujemy obu stronom dokładne dane kontaktowe w celu ostatniego potwierdzenia wszystkich dat i danych. W przypadku braku zadowolenia z nowego pracownika, nieodpłatnie wymieniamy go na kolejnego – co najmniej tak samo dobrego jak poprzedniego.

WARUNKI WSPÓŁPRACY

Właściwi ludzie, właściwe miejsca.

Oferta pośrednictwa pracy gwarantuje naszym Klientom zatrudnienie idealnie dopasowanego pracownika do swojego zakładu pracy i aktualnego zapotrzebowania. Usługi Gastamo Job Service z powodzeniem stawiają czoła wyzwaniom Działów HR w okresie sezonowych wzrostów sprzedaży, czy zwiększeniem poziomu oferowanych usług. Przeprowadzimy kompletną rekrutację i zweryfikujemy wszystkie dane pracowników. Po zatrudnieniu pracownika za naszym pośrednictwem, jeszcze przez 6 miesięcy możliwa jest wymiana pracownika na innego.

Optymalny poziom zatrudnienia wpływa na redukcję kosztów pracy i kosztów związanych z rekrutacją i szkoleniem nowych pracowników. Przejmujemy pełną odpowiedzialność za rekrutację wykwalifikowanych pracowników, umożliwiając naszym Klientom skoncentrowanie się na podstawowej działalności przedsiębiorstwa.

Pracownicy do każdego projektu rekrutowani są zgodnie z wymogami stanowiska i oczekiwaniami pracodawcy. Gastamo Job Service oferuje także szkolenia językowe czy zawodowe, które w stu procentach przygotowują kandydatów do danego stanowiska.

Nowoczesne technologie mobilne i internetowe zapewniają płynną komunikację pomiędzy Klientem, pracownikiem i dedykowanym konsultantem Gastamo Job Service. Naszym Klientom oferujemy czat online, formularz do zamówień, darmową infolinię czy kontakt mailowy, co pozwala zamówienie on-line wymaganej ilości pracowników oraz ich dalszy monitoring.

Zakres usług:

  • Nowoczesne metody selekcji i rekrutacji, gwarantujące zatrudnienie odpowiednio wykwalifikowanego pracownika na dane stanowisko. Konsultanci Gastamo Job Service dopasują odpowiednią ilość kandydatów na zamówione stanowiska, by móc wybrać idealnie dopasowane osoby do miejsca pracy. Dzięki temu zapewniamy pracowników, którzy od pierwszych godzin pracy doskonale wywiązują się z powierzonych obowiązków;
  • Obsługa Pracownika po zatrudnieniu przez 6 pierwszych miesięcy pracy,
  • Wymiana pracowników, w razie problemów na innych – równie wykwalifikowanych;
  • Programy szkoleniowe –językowe i zawodowe;
  • Pełna odpowiedzialność w zakresie rekrutacji i obsługi po rekrutacyjnej klienta.

Korzyści:

  • Dostęp do bazy wykwalifikowanych pracowników, gotowych do natychmiastowego zatrudnienia zarówno w Polsce jak i za granicą;
  • Elastyczność czasu zatrudnienia co redukuje generowanie kosztów kadrowych w czasach przestojowych działalności;
  • Odciążenie Działu HR, brak konieczności prowadzenia rekrutacji, co przyczynia się do ograniczenia kosztów z tym związanych;

Formularz kontaktowy

  WYRAŻAM ZGODĘ na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym formularzu w celu uzyskania odpowiedzi na złożone zapytanie. Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna lecz niezbędna do uzyskania odpowiedzi.