HRC/1902/111

Dom spokojnej starości, położony w centrum miasta Schwarzenberg, poszukuje pracowników (3 osoby) na stanowisko Opiekun osób starszych

Prosimy o podanie stanowiska i nr referencyjnego w tytule wiadomości.

Miejsce pracy: Obere Schloßstraße 13, 08340 Schwarzenberg

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.

Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju

Obowiązki: opieka nad podopiecznymi, wykonywanie zabiegów higieniczno-pielęgnacyjnych, podawanie posiłków

Wymagania:

- komunikatywna znajomość j. niemieckiego

- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

- cierpliwość, wysoka kultura osobista

- łatwość nawiązywania kontaktu

Oferujemy:

- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach

- WYNAGRODZENIE: 2500 euro brutto

- zapewnione zakwaterowanie (koszt 300 euro/mc)

- zapewnione wyżywienie (2 posiłki dziennie)

- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 12 379 44 44

Przegląd oferty

Przesłane 3 miesiące temu
Obere Schloßstraße 13, 08340 Schwarzenberg
2500 euro brutto
Opiekun osób starszych