HRC/1902/113

Niemiecka firma Prem Strassenbau GmbH zatrudni 2 osoby na stanowisku Pracownik robót ziemnych

Prosimy o podanie stanowiska w tytule wiadomości oraz nr referencyjnego

Miejsce pracy: Herrnsaaler Weg 12, 93309 Kelneim

Data rozpoczęcia pracy: połowa marca

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.

Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju

Obowiązki: wytyczanie terenu budowy na podstawie rysunku technicznego, wykonywanie prac ziemnych i związanych z branżą drogową

Wymagania:

- znajomość j. niemieckiego w komunikatywnym stopniu

- prawo jazdy kat. B i B+E

- umiejętność czytania rysunku technicznego

- mile widziane doświadczenie w pracach przy budowie dróg

- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach

- WYNAGRODZENIE: 2500 euro brutto + dodatek za nadgodziny 25%

- zakwaterowanie zapewnione (kontener mieszkalny)

- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 12 379 44 44

Przegląd oferty

Przesłane 1 miesiąc temu
Herrnsaaler Weg 12, 93309 Kelneim
2500 euro brutto + dodatek za nadgodziny 25%
Pracownik robót ziemnych