HRC/1904/181

Hotel Alt Nauendorf GmbH poszukuje pracownika na stanowisko Kucharz

Prosimy o podanie stanowiska i nr referencyjnego w tytule wiadomości.

Miejsce pracy: Hainstraße 6, 03238 Finsterwalde

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.

Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju

Obowiązki: przygotowywanie posiłków według menu, opracowywanie nowej karty wraz z szefem kuchni

Wymagania:

- znajomość j. niemieckiego w komunikatywnym stopniu

- doświadczenie w gastronomii

- dokładność i odpowiedzialne podejście do postawionych zadań

- znajomość aktualnych trendów gastronomicznych

Oferujemy:

- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach

- WYNAGRODZENIE: 1920 euro brutto

- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20

Przegląd oferty

Przesłane 1 tydzień temu
Hainstraße 6, 03238 Finsterwalde
1920 euro brutto
Kucharz