HRC/1906/274

Niemiecki Salon samochodowy Autohaus Kelch poszukuje pracownika na stanowisko Mechatronik samochodowy (z doświadczeniem)

Prosimy o podanie stanowiska w tytule wiadomości oraz nr referencyjnego

Miejsce pracy: Babimost- Ring 2, 16816 Neuruppin

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.

Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju.

Obowiązki: wykonywanie napraw i wymiana uszkodzonych części

Wymagania:

- komunikatywna znajomość j. niemieckiego

- mile widziane doświadczenie z markami Peugeot i Citroen

- umiejętność pracy w zespole

- odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań

Oferujemy:

- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach

- WYNAGRODZENIE 1760 – 1920 euro brutto

- przewidziane dodatki do wynagrodzenia

- pomoc w znalezieniu zakwaterowania

- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: info@gastamo.pl

Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych

Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20

Przegląd oferty

Przesłane 1 miesiąc temu
Babimost- Ring 2, 16816 Neuruppin
1760 – 1920 euro brutto
Mechatronik samochodowy