HRC/1906/276

Austriacka firma Home Interior poszukuje Pracownika rybołówstwa do pracy w hodowli ryb

Prosimy o podanie stanowiska i nr referencyjnego w tytule wiadomości.

Miejsce pracy: Gewerbepark Süd 1, 6068 Mils

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.

Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju

Obowiązki: praca w hodowli ryb łososiowatych, przetwórstwo i obróbka ryb

Wymagania:

- znajomość j, niemieckiego

- prawo jazdy kat. B.

- doświadczenie w przetwórstwie ryb

- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

- umowę o pracę z austriackim pracodawcą, na austriackich warunkach

- WYNAGRODZENIE 1450 – 1700 euro brutto (14 pensji rocznie)

- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę

- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: info@gastamo.pl

Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych

Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20

Przegląd oferty

Przesłane 3 tygodnie temu
Gewerbepark Süd 1, 6068 Mils
1450 – 1700 euro brutto (14 pensji rocznie)
Pracownik rybołówstwa