HRC/1906/285

Austriacka firma Johann Strauss GmbH poszukuje pracownika na stanowisko Mechanik pojazdów ciężarowych

Prosimy o podanie stanowiska w tytule wiadomości oraz nr referencyjnego

Miejsce pracy: Museumstraße 11, 4643 Pettenbach

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.

Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju.

Obowiązki: naprawa i przegląd pojazdów mechanicznych, kontrola stanu technicznego samochodów

Wymagania:

- komunikatywna znajomość j. niemieckiego

- wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne

- doświadczenie w wykonywaniu usług samochodowych

- umiejętność pracy w zespole

- odpowiedzialne podejście do obowiązków

Oferujemy:

- umowę o pracę z austriackim pracodawcą, na austriackich warunkach

- WYNAGRODZENIE 1850 euro brutto

- zakwaterowanie zapewnione (koszt około 200 euro/ mc)

- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: info@gastamo.pl

Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych

Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20

Przegląd oferty

Przesłane 3 tygodnie temu
Museumstraße 11, 4643 Pettenbach
1850 euro brutto
Mechanik samochodów ciężarowych