HRC/1810/32

Niemiecka firma budowlana Pawlak Verputz zatrudni pracowników na stanowisko TYNKARZ

Prosimy o podanie stanowiska oraz nr referencyjnego w tytule wiadomości.

Miejsce pracy: Gewerbering 28, 86666 Burgheim, Niemcy

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Obowiązki: praca przy tynkach zewnętrznych, dbanie o jakość wykonywanej pracy.

Wymagania:

- dobra znajomość j. niemieckiego

- prawo jazdy kat. B.

- doświadczenie w pracach budowlanych mile widziane

- samodzielność, dokładność, zaangażowanie

- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach

- WYNAGRODZENIE zależne od posiadanych kwalifikacji: 2100 – 2500 euro brutto

- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 535 050 928

Przegląd oferty

Przesłane 1 miesiąc temu
Gewerbering 28, 86666 Burgheim, Niemcy
2100 – 2500 euro brutto
Tynkarz
HRC/1810/32