HRC/1810/33

Chateauform to francuska firma posiadająca ponad 50 restauracji w całej Europie, przeznaczonych dla firm. To idealne miejsca na zorganizowanie seminariów, szkoleń czy spotkań biznesowych.

To miejsca, gdzie w otoczeniu natury, praca łączy się z relaksem.

Aktualnie do jednej ze swoich restauracji, poszukuje pracownika na stanowisko: SZEF KUCHNI

Prosimy o podanie stanowiska i nr referencyjnego w tytule wiadomości.

Miejsce pracy: Schloßstraße 1, 63860 Rothenbuch, Niemcy

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Obowiązki:

- przygotowanie posiłków najwyższej jakości zgodnie z recepturami i standardami,

- opracowanie projektu menu,

- monitorowanie trendów w branży,

- kontrola stanów magazynowych,

- współpraca z działem sprzedaży, przy organizacji bankietów, imprez i konferencji,

- kształtowanie oraz dokonywanie racjonalnych zmian w zakresie menu (sezonowość) opracowywanie nowych przepisów we współpracy z przełożonym oraz dokonywanie kalkulacji cenowej.

Wymagania:

- dobra znajomość j. niemieckiego

- doświadczenie na stanowisku szefa kuchni

- umiejętność tworzenia silnego, zmotywowanego i zaangażowanego zespołu

- znajomość aktualnych trendów gastronomicznych

- kreatywność i innowacyjne podejście do postawionych zadań

Oferujemy:

- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach

- WYNAGRODZENIE: 3500 euro brutto

- zapewnione zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym – koszt 200 euro miesięcznie

- zapewnione darmowe wyżywienie

- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 535 050 928

Przegląd oferty

Przesłane 1 miesiąc temu
Schloßstraße 1, 63860 Rothenbuch, Niemcy
3500 euro brutto
Szef Kuchni
HRC/1810/33