HRC/1810/38

Ośrodek edukacyjno-rekreacyjny LSB Thuringen Sportmanagement GmbH, położony w środkowej części Niemiec, poszukuje Kucharza do pracy w restauracji.

Prosimy o podanie stanowiska i nr referencyjnego w tytule wiadomości.

Miejsce pracy: Spiessbergstrasse 27, 99898 Friedrichroda

Data rozpoczęcia pracy: listopad 2018

Oferta pracy skierowana zarówno do kobiet, jak i mężczyzn.

Obowiązki:

- przygotowywanie posiłków dla grup (głównie dla dzieci i młodzieży)

- kontrola jakości serwowanych potraw

- przygotowywanie posiłków według ustalonego menu

- zachowanie estetyki wydawanych dań

- zachowanie czystości na stanowisku pracy

Wymagania:

- dobra znajomość j. niemieckiego

- doświadczenie na stanowisku kucharza

- umiejętność pracy w zespole

- kreatywność i innowacyjne podejście do postawionych zadań

Oferujemy:

- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach

- WYNAGRODZENIE: 1900 euro brutto

- zapewnione zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym

- zapewnione wyżywienie (3 posiłki – 8 euro dziennie)

- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 535 050 928

Przegląd oferty

Przesłane 1 miesiąc temu
Spiessbergstrasse 27, 99898 Friedrichroda
1900 euro brutto
Kucharz / Kucharka
HRC/1810/38