HRC/1909/409

Irlandzka firma ESS Limited poszukuje pracownika na stanowisko Technik utrzymania ruchu

Prosimy o podanie stanowiska w tytule wiadomości oraz nr referencyjnego

Miejsce pracy: 4 Shelbourne Rd, Limerick, V94 APP9, Irlandia

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.

Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju.

Obowiązki: konserwacja sprzętu, naprawy elektromechaniczne maszyn produkcyjnych, kotrola instalacji i systemów sterowania

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość j. angielskiego

- doświadczenie zawodowe min. 5 lat

- wykształcenie jako elektryk lub elektromechanik

- mile widziane doświadczenie w pracy przy maszynach produkcyjnych

- doskonała umiejętność rozwijania problemów

Oferujemy:

- umowę o pracę z zagranicznym pracodawcą

- WYNAGRODZENIE: 50 000 euro rocznie

- pomoc w znalezieniu zakwaterowania (zakwaterowanie płatne)

- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: info@gastamo.pl

Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych

Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20

Przegląd oferty

Przesłane 1 tydzień temu
4 Shelbourne Rd, Limerick, V94 APP9, Irlandia
50 000 euro rocznie
Technik utrzymania ruchu