HRC/1810/44

Jakobsberg Hotel & Golfresort, położony w dolinie środkowego Renu poszukuje pracowników na stanowiska:

- Kucharz (3 wakaty)

- Kelner/ Kelnerka (2 wakaty)

Prosimy o podanie stanowiska i nr referencyjnego w tytule wiadomości.

Miejsce pracy: Im Tal der Loreley, D-56154 Boppard, Niemcy.

Data rozpoczęcia pracy: listopad 2018

Oferta pracy skierowana zarówno do kobiet, jak i mężczyzn.

Obowiązki:

- KUCHARZ:  przygotowywanie posiłków dla według ustalonego menu, kontrola jakości oraz zachowanie estetyki wydawanych dań

- KELNER/ KELNERKA: bieżąca obsługa gości, dbanie o czystość stołów i ich prawidłowe nakrycie.

Wymagania:

- dobra znajomość j. niemieckiego

- doświadczenie na stanowisku kucharza

- umiejętność pracy w zespole

- kreatywność i innowacyjne podejście do postawionych zadań

- dokładność, miła aparycja

Oferujemy:

- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach

- WYNAGRODZENIE do ustalenia (zależne od stanowiska oraz doświadczenia)

- zapewnione zakwaterowanie (226 euro/ mc)

- zapewnione wyżywienie (3 posiłki – 3,23 euro)

- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 535 050 928

Przegląd oferty

Przesłane 1 miesiąc temu
Im Tal der Loreley, D-56154 Boppard
do ustalenia (zależna od stanowiska oraz umiejętności)
Kucharz i Kelner / Kelnerka
HRC/1810/44