HRC/1810/46

Hotel Waldhaus Ohlenbach zatrudni do pracy w swojej restauracji pracowników na stanowiskach:

- Kucharz

- Kelner/ Kelnerka

Prosimy o podanie stanowiska i nr referencyjnego w tytule wiadomości.

Miejsce pracy: Ohlenbach 10, D-57392 Schmallenberg

Data rozpoczęcia pracy: listopad 2018

Oferta pracy skierowana zarówno do kobiet, jak i mężczyzn.

Obowiązki:

- KUCHARZ:  przygotowywanie potraw, nadzór nad jakością zamówionej żywności, racjonalne zarządzanie składnikami, znajomość zasad dotyczących żywienia

- KELNER/ KELNERKA: obsługa gości, dbanie o porządek w sali oraz prawidłowe nakrycie stołów.

Wymagania:

- dobra znajomość j. niemieckiego

- doświadczenie na stanowisku kucharza lub kelnera

- umiejętność pracy w zespole

- kreatywność i innowacyjne podejście do postawionych zadań

- dokładność, miła aparycja

Oferujemy:

- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach

- WYNAGRODZENIE zależne od stanowiska: 1900 – 2450 euro brutto

- zapewnione zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym (100 euro/ mc)

- zapewnione wyżywienie (3 posiłki – 100 euro/ mc)

- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 535 050 928

Przegląd oferty

Przesłane 1 miesiąc temu
Ohlenbach 10, D-57392 Schmallenberg
1900 – 2450 euro brutto
Kucharz i Kelner / Kelnerka
HRC/1810/46