HRC/1810/48

Hotel Walter’s Hof, położony na niemieckiej wyspie Sylt, poszukuje pracowników na stanowisko Pokojówka/ Pokojowy.

Prosimy o podanie stanowiska i nr referencyjnego w tytule wiadomości.

Miejsce pracy: Kurhausstraße 23, 25999 Kampen (Sylt)

Data rozpoczęcia pracy: listopad 2018

Oferta pracy skierowana zarówno do kobiet, jak i mężczyzn.

Obowiązki: kompletna konserwacja i utrzymanie porządku w pokojach hotelowych.

Wymagania:

- znajomość j. niemieckiego w komunikatywnym stopniu

- doświadczenie na tym stanowisku

- dobra organizacja pracy własnej

- dokładność i samodzielność

Oferujemy:

- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach

- WYNAGRODZENIE do uzgodnienia z pracodawcą

- możliwe zakwaterowanie oraz wyżywienie

- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 535 050 928

Przegląd oferty

Przesłane 1 miesiąc temu
Kurhausstraße 23, 25999 Kampen (Sylt)
do uzgodnienia z pracodawcą
Pokojówka / Pokojowy
HRC/1810/48