HRC/1811/54

Hotel Garni Versail, położony w Tyrolu, poszukuje pracowników na stanowisko Pokojówka/ Pokojowy.

Prosimy o podanie stanowiska i nr referencyjnego w tytule wiadomości.

Miejsce pracy: Unterrain 77a, 6563 Galtür, Austria

Data rozpoczęcia pracy: grudzień 2018

Oferta pracy skierowana zarówno do kobiet, jak i mężczyzn.

Obowiązki: prasowanie, kompletna konserwacja i utrzymanie porządku w pokojach hotelowych i apartamentach.

Wymagania:

- znajomość j. niemieckiego w komunikatywnym stopniu

- doświadczenie na tym stanowisku

- dobra organizacja pracy własnej

- dokładność i samodzielność

Oferujemy:

- umowę o pracę z austriackim pracodawcą

- WYNAGRODZENIE 1500 euro netto

- zapewnione zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym

- zapewnione darmowe wyżywienie (3 posiłki dziennie)

- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 535 050 928

Przegląd oferty

Przesłane 1 miesiąc temu
Unterrain 77a, 6563 Galtür
1500 euro netto
Pokojówka/ Pokojowy
HRC/1811/54