HRC/1811/56

Niemiecka firma Stahlkonzept Koch GmbH zatrudni pracowników na stanowisko Monter instalacji sanitarnych

Prosimy o podanie stanowiska w tytule wiadomości oraz nr referencyjnego

Miejsce pracy: 81371 Monachium (2 wakaty) oraz 79098 Freiburg (2 wakaty)

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Obowiązki: montaż, instalacja oraz dbanie o prawidłowe funkcjonowanie instalacji grzewczych i wodno - kanalizacyjnych.

Wymagania:

- znajomość j. niemieckiego w komunikatywnym stopniu

- doświadczenie w montażu instalacji sanitarnych oraz umiejętność spawania

- samodzielność, dokładność, spostrzegawczość

- zdolność logicznego myślenia, zręczność manualna

- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach

- WYNAGRODZENIE miesięczne: 2000 euro brutto + dieta

- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (pokój dwuosobowy)

- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych

Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr te.: 535 050 928

Przegląd oferty

Przesłane 3 tygodnie temu
Monachium oraz Freiburg
2000 euro brutto
Monter instalacji sanitarnych
HRC/1811/56