HRC/1811/62

Niemiecka firma Portakabin Mobilraum GmbH, zajmująca się produkcją i montażem przenośnych budynków, zatrudni pracownika na stanowisko Kierownik warsztatu.

Prosimy o podanie stanowiska w tytule wiadomości oraz nr referencyjnego

Miejsce pracy: Georg-Knorr-Straße 25, 85662 Hohenbrunn

Data rozpoczęcia pracy: styczeń 2019

Obowiązki: naprawa i konwersja kontenerów, wyposażenie pojemników w meble i materiał montażowy, pomoc w wyborze kontenerów, montaż, naprawa i demontaż kontenerów.

Wymagania:

- znajomość j. niemieckiego w komunikatywnym stopniu

- wykształcenie techniczne lub zawodowe

- samodzielność, umiejętność pracy w zespole

- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach

- WYNAGRODZENIE 2200 euro brutto

- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę

- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych

Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr te.: 535 050 928

Przegląd oferty

Przesłane 3 tygodnie temu
Georg-Knorr-Straße 25, 85662 Hohenbrunn
2200 euro brutto
Kierownik warsztatu
HRC/1811/62