HRC/1811/63

Niemiecka firma z branży stolarskiej, zatrudni Operatora urządzeń do obróbki drewna

Prosimy o podanie stanowiska w tytule wiadomości oraz nr referencyjnego

Miejsce pracy: 85092 Kösching

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Obowiązki: sortowanie drewna według specyfikacji, obsługa urządzeń, praca 4-zmianowa,

Wymagania:

- znajomość j. niemieckiego w komunikatywnym stopniu

- wykształcenie zawodowe lub techniczne

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- umiejętność pracy w zespole

- odpowiedzialność wobec powierzonych zadań

- prawo jazdy kat. B. oraz mile widziane posiadanie własnego samochodu

Oferujemy:

- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach

- WYNAGRODZENIE: 1800 euro brutto + dieta  + zwrot kosztów podróży

- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę

- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych

Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr te.: 535 050 928

Przegląd oferty

Przesłane 2 tygodnie temu
85092 Kösching
1800 euro brutto + dieta
Operator urządzeń do obróbki drewna
HRC/1811/63