HRC/1812/79

Niemieckie firma zatrudni 3 Pracowników produkcji w zakładzie przetwórstwa mięsa.

Praca dla panów do 40 roku życia.

Prosimy o podanie stanowiska w tytule wiadomości oraz nr referencyjnego

Miejsce pracy: 48683 Ahaus

Data rozpoczęcia pracy: styczeń 2019

Obowiązki: praca we wszystkich obszarach zakładu przetwórstwa mięsnego, utrzymywanie stanowiska pracy i sprzętów w czystości.

Wymagania:

- komunikatywna znajomość j. niemieckiego

- mile widziane doświadczenie

- brak przeciwwskazań do pracy w chłodniejszych miejscach

- solidność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

- prawo jazdy kat. B oraz własny samochód.

Oferujemy:

- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach

- WYNAGRODZENIE miesięczne: 1550 - 1900 euro brutto

- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (koszt: 300 euro/mc)

- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych

Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr te.: 535 050 928

Przegląd oferty

Przesłane 1 tydzień temu
48683 Ahaus
1550 - 1900 euro brutto
Pracownik produkcji w zakładzie przetwórstwa mięsa
HRC/1812/79