HRC/1812/81

Niemiecka firma z branży elektrycznej, zatrudni 3-4 pracowników na stanowisko Elektryk.

Praca dla panów do 40 roku życia.

Prosimy o podanie stanowiska w tytule wiadomości oraz nr referencyjnego

Miejsce pracy: 48683 Ahaus

Data rozpoczęcia pracy: styczeń 2019

Obowiązki: montaż, instalacja, konserwacja i naprawa instalacji elektrycznych, przeglądy techniczne maszyn i urządzeń.

Wymagania:

- znajomość j. niemieckiego w komunikatywnym stopniu

- wykształcenie techniczne (mile widziane uprawnienia zawodowe)

- doświadczenie w zawodzie

- umiejętność pracy w zespole

- prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

Oferujemy:

- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach

- WYNAGRODZENIE miesięczne: 2000 euro brutto

- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (koszt: 300 euro/mc)

- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr te.: 535 050 928

Przegląd oferty

Przesłane 1 tydzień temu
48683 Ahaus
2000 euro brutto
Elektryk
HRC/1812/81