HRC/1901/91

Austriacka firma Montron, specjalizująca się w zakresie montażu, zatrudni 5 pracowników na stanowisko Elektryk.

Prosimy o podanie stanowiska w tytule wiadomości oraz nr referencyjnego

Miejsce pracy: Schönbrunner Allee 42, 2331 Vösendorf

Data rozpoczęcia pracy: luty 2019

Obowiązki: prace przy reklamach świetlnych - montaż, instalacja, konserwacja i naprawa instalacji elektrycznych.

Wymagania:

- znajomość j. niemieckiego w komunikatywnym stopniu

- wykształcenie techniczne (mile widziane uprawnienia zawodowe)

- doświadczenie w zawodzie

- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

- umowę o pracę z austriackim pracodawcą, na austriackich warunkach

- WYNAGRODZENIE 2200 euro brutto

- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (koszt: 200 euro/mc)

- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 535 050 928

Przegląd oferty

Przesłane 1 miesiąc temu
Schönbrunner Allee 42, 2331 Vösendorf
2200 euro brutto
Elektryk
HRC/1901/91