HRC/1901/93

Niemiecka firma zajmująca się obróbką metali, poszukuje pracownika na stanowisko Spawacz.

Praca w Niemczech.

Prosimy o podanie stanowiska w tytule wiadomości oraz nr referencyjnego

Obowiązki: spawanie konstrukcji stalowych metodą MIG i MAG, posługiwanie się rysunkiem technicznym,

Wymagania:

- komunikatywna znajomość j. niemieckiego

- wykształcenie kierunkowe

- posiadanie uprawnień spawalniczych (MIG i MAG)

- podstawowa znajomość rysunku technicznego

- samodzielność, terminowość wykonywanej pracy, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach

- WYNAGRODZENIE do uzgodnienia z pracodawcą

- możliwość zakwaterowania – do uzgodnienia

- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 535 050 928

Przegląd oferty

Przesłane 5 miesiący temu
Niemcy
do uzgodnienia z pracodawcą
Spawacz
HRC/1901/93