HRC/1901/98

Niemiecka firma Spaansen Fliessestriche, zatrudni 3 pracowników do prac przy wylewkach podłogowych

Prosimy o podanie stanowiska i nr referencyjnego w tytule wiadomości.

Miejsce pracy: Sachsen i Berlin

Data rozpoczęcia pracy: luty 2019

Obowiązki: gruntowanie, wyrównywanie podłoża za pomocą jastrychu, montaż elementów podłogowych.

Wymagania:

- znajomość j, niemieckiego w komunikatywnym stopniu

- doświadczenie w wykańczaniu powierzchni podłogowych

- prawo jazdy kat. B. (mile widziane posiadanie przez 1 osobę prawa jazdy kat. C.)

- umiejętność pracy w zespole

- dokładność, punktualność

Oferujemy:

- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach

- WYNAGRODZENIE od 2000 euro brutto + osobno płatne nadgodziny

- zapewnione darmowe zakwaterowanie

- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych

Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 12 379 44 44

Przegląd oferty

Przesłane 1 miesiąc temu
Sachsen i Berlin
od 2000 euro brutto + osobno płatne nadgodziny
Praca przy wylewkach podłogowych
HRC/1901/98