Strefa pracodawcy

Zobacz jak działamy i wspieramy pracodawców na rynku pracy za granicą.

C

Rekrutacja

Działania rekrutacyjne rozpoczynamy od poznania preferencji i potrzeb naszych klientów. Przykładamy ogromną wagę do poznania naszych kontrahentów. Efektem wspólnych ustaleń jest zawarcie umowy, stanowiącej początek współpracy. Wyselekcjonowani i gotowi do odbycia rozmów kwalifikacyjnych kandydaci są przedstawiani Klientowi w terminie ustalonym w umowie. W zależności od rodzaju projektu, Kandydatów rekrutujemy w oparciu o naszą na bieżąco aktualizowaną bazę, dostarczamy jedynie takich kandydatów, którzy spełniają kryteria wymagane przez Pracodawcę.

Selekcja

Selekcja kandydatów zaczyna się od przesłania aplikacji dopasowanych do konkretnego projektu. Każdy kandydat jest przez nas dokładnie sprawdzony odnośnie wykształcenia, doświadczenia zawodowego oraz poziomu znajomości języków obcych.

W zależności od wybranej ilości wakatów oraz czasu przesyłamy codziennie pakiet kandydatów idealnie wpisujących się w zapotrzebowanie. Po ostatecznym wyborze kandydatów na zamówione stanowiska ustalamy daty rozpoczęcia pracy i przekazujemy obu stronom dokładne dane kontaktowe w celu ostatniego potwierdzenia wszystkich dat i danych. W przypadku braku zadowolenia z nowego pracownika, nieodpłatnie zapewniamy kolejnego.

Gwarancja

Oferta Gastamo gwarantuje naszym Klientom zatrudnienie idealnie dopasowanego pracownika do aktualnego zapotrzebowania. Nasze usługi z powodzeniem stawiają czoła wyzwaniom Działów HR w okresie sezonowych wzrostów sprzedaży, czy zwiększeniem poziomu oferowanych usług. Przeprowadzimy kompletną rekrutację i zweryfikujemy wszystkie dane pracowników. Po zatrudnieniu pracownika jeszcze przez 6 miesięcy możliwa jest wymiana pracownika na innego. 

Przejmujemy pełną odpowiedzialność za rekrutację pracowników, umożliwiając naszym Klientom skoncentrowanie się na biznesie. 

Pracownicy do każdego projektu rekrutowani są zgodnie z wymogami stanowiska i oczekiwaniami . Gastamo oferuje także szkolenia językowe czy zawodowe, które przygotowują kandydatów do danego stanowiska.

Nowoczesne technologie mobilne i internetowe zapewniają płynną komunikację pomiędzy Klientem, pracownikiem i dedykowanym konsultantem Gastamo. Naszym Klientom oferujemy czat online, formularz, infolinię czy kontakt mailowy.

Zakres usług

Nowoczesne metody selekcji i rekrutacji, gwarantujące zatrudnienie odpowiednio wykwalifikowanego pracownika na dane stanowisko.
Konsultanci Gastamo dopasują odpowiednią ilość kandydatów na zamówione stanowiska, by móc wybrać idealnie dopasowane osoby.
Obsługa Pracownika po zatrudnieniu przez 6 pierwszych miesięcy pracy.
Wymiana pracowników, w razie potrzeby.
Programy szkoleniowe – językowe i zawodowe.
Pełna odpowiedzialność w zakresie rekrutacji i obsługi po rekrutacyjnej.

Korzyści

Dostęp do bazy wykwalifikowanych pracowników, gotowych do natychmiastowego zatrudnienia zarówno w Polsce jak i za granicą.
Elastyczność czasu zatrudnienia co redukuje generowanie kosztów kadrowych w czasach przestojowych działalności.
Odciążenie Działu HR, brak konieczności prowadzenia rekrutacji, co przyczynia się do ograniczenia kosztów z tym związanych.

Formularz kontaktowy