Praca sezonowa w Holandii

Holandia jest jednym z tych państw, do którego w sezonie wakacyjnym, w celach zarobkowych emigruje duża liczba polskich obywateli. Kraj słynący z pięknych i kolorowych tulipanów oraz tolerancji oferuje emigrantom zarobkowym niezwykle atrakcyjne warunki wynagrodzenia i zatrudnienia. Poszukiwaniem pracy sezonowej w Holandii można zająć się samodzielnie, jednak osoby, które chcą zaoszczędzić na czasie powinny skorzystać z usług agencji pośrednictwa pracy.

 

Bezpieczna praca za granicą z Gastamo JOB SERVICE

Holandia zaraz po Niemczech i Wielkiej Brytanii jest krajem, który zatrudnia największą liczbę pracowników zagranicznych. Polacy, zwłaszcza ci młodzi coraz chętniej podejmują decyzję o opuszczeniu rodzinnego domu w poszukiwaniu dobrze płatnej pracy, które w pewnym stopniu pozwoli im zrealizować chociaż część zamierzonych celów. Na portalach internetowych z ofertami pracy można znaleźć wiele z pozoru korzystnych i bezpiecznych ogłoszeń o pracę sezonową w Holandii, niestety w większości przypadków oferty te pochodzą z niesprawdzonego źródła. Planując wyjazd do innego kraju, warto jest skupić się przede wszystkim na bezpieczeństwie. Dlatego też w przypadku emigracji zarobkowej, najlepszym a zarazem najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest zawarcie umowy z pośrednikiem, czyli profesjonalną agencją pracy.

Czy podjęcie pracy sezonowej w Holandii jest dobrym rozwiązaniem?

Przygotowując się do podjęcia pracy sezonowej w Holandii, w trakcie poszukiwań informacji na ten temat z pewnością nie raz spotkasz się z terminem „wiekówka”. Szczególną uwagę na tej kwestii powinny skupić osoby, które nie ukończyły jeszcze 21 roku życia. Do czego tak naprawdę odnosi się ta definicja? Otóż popularna „wiekówka” jest określeniem powiązanym ściśle z systemem płacy wynagrodzeń pracownikom. Holenderscy pracodawcy stawkę miesięcznej pensji uzależniają nie od ilości przepracowanych godzin bądź stanowiska, lecz właśnie od wieku zatrudnionego pracownika. Idąc tym tropem łatwo można zauważyć, że najwięcej zarobią pracownicy sezonowi, którzy mają 21 lat i więcej – w tym wypadku minimalna stawka dzienna wynosi ponad 75 €, co w przeliczeniu na polskie złotówki daje ok. 320 zł. Jak widać praca za granicą popłaca, chętni którzy zdecydują się na wyjazd do Holandii z pewnością zasilą swój domowy budżet niemałą sumą pieniędzy. Holenderski rynek pracy jest szczególnie korzystny dla studentów, którzy mogą liczyć na szybkie i bezproblemowe znalezienie dobrej posady.

Jak działamy?

Gastamo JOB SERVICE jako profesjonalna agencja pośrednictwa pracy skupia się na indywidualnych potrzebach swoich Klientów. Z naszą pomocą zaoszczędzić oni mogą nie tylko czas, ale także i pieniądze. Najważniejszym celem Gastamo JOB SERVICE jest dopasowanie oferty pracy sezonowej w Holandii do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia osoby poszukującej zatrudnienia. Chętni, który wyrażą chęć by z naszą pomocą zdobyć dobrą pracę, jedyne co muszą zrobić to wysłać nam swoje CV. Po przeprowadzeniu wstępnej weryfikacji, otrzymają oni oferty z ogłoszeniami dostosowanymi do ich osobistych profili.

Przy wyborze ofert pracy sezonowej w Holandii kierujemy się dobrem naszych Klientów, dlatego też dbamy o to, by w trakcie podejmowanych obowiązków zawodowych mogli oni dodatkowo podszkolić swoje dotychczas zdobyte umiejętności.

Dlaczego warto korzystać z usług naszej agencji pracy?

Osoby, które marzą o wyjeździe do Holandii w celu znalezienia dobrze płatnej pracy, muszą być świadomi tego, że etap jej poszukiwania wbrew pozorom nie będzie taki prosty jakby mogło się wydawać. Rynek pracy w Holandii jest bogaty w różnorodne i atrakcyjne ogłoszenia dla bezrobotnych, tak szeroki wybór bez wątpienia utrudnia podjęcie szybkiej i trafnej decyzji. Przeznaczając dużą ilość czasu na przesiadywanie przed ekranem komputera, tracimy realną szansę na znalezienie fajnej posady. Podejmując współpracę z agencją pośrednictwa pracy Gastamo JOB SERVICE skrócimy czas poszukiwań do minimum. Co więcej korzystając z usług agencji nie musimy obawiać się tego, że nasz przyszły pracodawca okaże się być uczciwy.

Nasza agencja pośrednictwa pracy Gastamo JOB SERVICE może pochwalić się tysiącami zadowolonych Klientów, bowiem jako jedni z nielicznych pomagamy nie tylko osobom bezrobotnym w poszukiwaniu nowej pracy, ale też i holenderskim pracodawcom, którzy chcą pozyskać solidnych i sumiennych pracowników z Polski.

Całkowity koszt skorzystania z pośrednictwa naszej agencji jest ustalany w sposób indywidualny. Klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo naszych doradców, których pomoc może okazać się być nieoceniona zwłaszcza na samym początku ich przygody z pracą sezonową w Holandii. Przyszli pracownicy nie muszą martwić się także o kwestie formalno-prawne związane z zawarciem umowy o pracę na czas określony.

Praca sezonowa w Holandii – najczęściej zadawane pytania

Dlaczego poszukiwania nowej pracy za granicą należy powierzyć profesjonalistom?

Aby znaleźć dobrze płatną posadę w Holandii należy wykazać się dobrą znajomością lokalnego rynku pracy, co będzie dużym ułatwieniem w przypadku wyboru właściwego i korzystnego dla nas rozwiązania. Gastamo JOB SERVICE oferuje usługi profesjonalnego doradztwa i pośrednictwa w zakresie podejmowania pracy za granicą. Agencja pośrednictwa pracy działa skutecznie i bezpiecznie, dzięki czemu osoby poszukujące zatrudnienia mają okazję do szybkiego zrealizowania swoich planów dotyczących rozwoju kariery zawodowej.

Jak przygotować się do rozpoczęcia pracy sezonowej za granicą?

Jeżeli jesteś osobą młodą, która postanowiła, że chce połączyć przyjemne z pożytecznym i podjęła decyzję o emigracji zarobkowej, ale jednocześnie nie posiadasz większego doświadczenia w tej kwestii to wówczas najlepszym wyjściem z sytuacji będzie skorzystanie z pomocy agencji pośrednictwa pracy. Gastamo JOB SERVICE pomoże Ci znaleźć taką ofertę pracy sezonowej, która będzie najbliższa Twoim umiejętnościom oraz zdobytemu doświadczeniu. Dodatkowo pośrednicy zadbają o bezpieczeństwo przebiegu zawierania umowy pomiędzy stronami.