Praca sezonowa Norwegia

Popularny Kraj Fiordów, nieustanie od kilku już lat cieszy się dużą sympatią wśród polskich emigrantów zarobkowych. Dlaczego? Choć na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi to nasi rodacy Norwegię pokochali między innymi za wysokie zarobki. Skandynawia w dalszym ciągu wyróżnia się nadzwyczaj atrakcyjnym rynkiem pracy, co w szczególności doceniają pracownicy z zagranicy, w tym także z Polski. Czy praca sezonowa w Norwegii się opłaca? O tym już za chwilę.

 

Bezpieczna praca sezonowa w Norwegii Gastamo JOB SERVICE

Państwa Skandynawii raczej wszystkim emigrantom kojarzą się bardzo dobrze. Kraj Wikingów znajduje się w pierwszej piątce najchętniej wybieranych kierunków emigracji zarobkowej. Pomimo tego, że podjęcie pracy sezonowej wiąże się z stosunkowo krótkim wyjazdem w nieznane, nasza decyzja powinna być dokładnie przemyślana. Podobnie jest z samą kwestią organizacyjną.

W internecie znajdziemy całe mnóstwo ogłoszeń o pracę sezonową na terenie Norwegii, niestety w tym wypadku należy mieć na uwadze fakt, że nie zawsze z pozoru atrakcyjna oferta jest taka w rzeczywistości. Pochopne podjęcie decyzji co do wyboru nowego pracodawcy naraża nas na możliwość wystąpienia poważnych konsekwencji, takich chociażby jak nielegalne zatrudnienie bez umowy o pracę. Chcąc przestrzec się przed tego rodzaju niespodziankami, warto jest skorzystać z usług profesjonalnej agencji pracy, która oprócz tego, że zadba o bezpieczeństwo to dodatkowo w znacznym stopniu przyspieszy etap poszukiwania nowej pracy sezonowej w Norwegii.

Jakie korzyści płyną z podjęcia pracy sezonowej w Norwegii?

Norwegia jest jednym z nielicznych krajów, który potrafi docenić wysiłek osób podejmujących się pracy zarobkowej. Przeciętna stawka godzinowa wynosi ok. 60 zł na rękę. Jak widać kwota jest nie mała, co więcej ponad czterokrotnie wyższa od stawki godzinowej Polaków pracujących w swoim rodzinnym kraju.

Norwegia jest państwem przyjaźnie nastawionym i otwartym na emigrantów z Polski, norwescy pracodawcy cenią sobie przede wszystkim sumienność oraz dokładność polskich fachowców. Lokalny rynek pracy jest bogaty w różnorodne oferty pracy sezonowej, dzięki czemu każdy z chętnych może zdobyć posadę adekwatną do swoich umiejętności i zainteresowań.
Podjęcie pracy sezonowej w Norwegii dla wielu młodych osób jest prostym sposobem na połączenie przyjemnego z pożytecznym, bowiem każdą wolną chwilę przeznaczyć można na zwiedzanie i podziwianie piękna okolicznej przyrody. W kraju Wikingów znajduje się wiele ciekawych miejsc oraz zabytków, które warto byłoby przy okazji zobaczyć.

JDlaczego warto skorzystać z usług naszej agencji pośrednictwa pracy Gastamo JOB SERVICE?

Przymierzając się do rozpoczęcia poszukiwań pracy tymczasowej w innym kraju przede wszystkim należy uzbroić się w cierpliwość. Ogłoszeń o pracę w Norwegii jest wiele, każde z nich kusi atrakcyjnymi warunkami, co dodatkowo utrudnia podjęcie szybkiej decyzji. W sytuacji, kiedy zależy nam na czasie bądź też obawiamy się nawiązania współpracy z nieuczciwym pracodawcą, wówczas najlepszą opcją będzie skorzystanie z pomocy naszej agencji pośrednictwa pracy.

Gastamo JOB SERVICE wykorzystując swoje doświadczenie i wiedzę na temat norweskiego rynku pracy stara się dopasować aktualne oferty pracy sezonowej do kwalifikacji zawodowych danego Klienta. Ponad to dokładamy wszelkich starań by nasi Klienci rozwinęli się pod kątem już zdobytych umiejętności oraz nauki języka obcego, co w przyszłości umożliwiłoby im zdobycie stałego zatrudnienia w Norwegii. Pomoc agencji pośrednictwa pracy jest gwarancją sukcesu i bezpieczeństwa, samodzielne poszukiwanie pracy sezonowej w Norwegii zająć może niekiedy nawet i dobrych kilka tygodni, z Gastamo JOB SERVICE nie po trwa to dłużej niż kilkanaście dni.

Jak wygląda praca sezonowa w Norwegii z Gastamo JOB SERVICE?

Po długim namyśle postanowiłeś podjąć się pracy na czas określony w Norwegii, ale nie wiesz od czego zacząć? Wraz z pomocą naszej agencji pośrednictwa pracy znajdziesz wymarzoną posadę. Pracownicy Gastamo JOB SERVICE po otrzymaniu życiorysu zawodowego od Klienta, natychmiast przystępują do rozpoczęcia poszukiwania atrakcyjnych ofert pracy sezonowej, które następnie zostaną mu przedstawione. Po wybraniu tej jednej jedynej zainteresowani przystąpią do kolejnego procesu rekrutacji, który w większości przypadków kończy się podpisaniem wiążącej umowy o pracę na czas określony.

Koszty pośrednictwa Gastamo JOB SERVICE ustalane są indywidualnie dla każdego jednego Klienta, co dodatkowo potwierdza nasz profesjonalizm oraz wysoką jakość świadczonych usług.

Praca sezonowa w Norwegii – najczęściej zadawane pytania

Dlaczego warto skorzystać z pomocy profesjonalnej agencji pośrednictwa pracy?

Znalezienie dobrej posady w Norwegii to nie lada wyzwanie zwłaszcza dla amatorów, którzy nie są dobrze rozeznani w miejscowym rynku pracy. Nowa praca powinna zostać dopasowana do naszych umiejętności oraz zdobytego doświadczenia, agencja Gastamo JOB SERVICE kieruje się właśnie tymi czynnikami, co w dużej mierze przekłada się na komfort i wygodę wykonywania obowiązków zawodowych, a tym samym pozytywnie wpłynie na nawiązanie relacji z norweskim pracodawcą. Praca profesjonalnej agencji pracy rozpoczyna się na etapie poszukiwań ofert i trwa do czasu rozwiązania lub wygaśnięcia zawartej umowy.

Praca sezonowa za granicą - jak się do niej przygotować?

Chcąc zaoszczędzić na czasie, działania związane z opuszczeniem rodzinnego kraju celem emigracji zarobkowej etap przygotowań związany z poszukiwaniem pracy sezonowej w Norwegii oraz związane z tym sprawy formalne można powierzyć doświadczonej agencji pośrednictwa pracy. Gastamo JOB SERVICE pomoże Ci w zrealizowaniu wszystkich Twoich planów dotyczących podjęcia pracy w jednej z norweskich firm. Jest to praktyczne rozwiązanie również dla tych osób, które do tej pory nie podróżowały za granicę lub nigdy wcześniej nie pracowały. Gastamo JOB SERVICE zadba także o poprawność kwestii formalno-prawnych, tak byś mógł poczuć się pewnie i bezpiecznie.