Praca pełen etat w Holandii

Kraj Niderlandów to jeden z najczęściej wybieranych przez Polaków poszukujących lepszych warunków pracy. Holandia jest państwem o dużej otwartości dla fachowców ze wschodu, w tym także naszych rodaków. Choć jego głównym symbolem są kolorowe tulipany i tolerancja to Holandia pochwalić się może również niebywale sprzyjającymi warunkami na rynku pracy. Atrakcyjnych ofert jest wiele, ale czym kierować się przy selekcji? A może warto to zadanie powierzyć profesjonalistom?

 

Polscy pracownicy w Holandii

Podjęcie pracy na cały etat, czyli w pełnym wymiarze godzin, zwłaszcza za granicą jest niezwykle korzystne pod względem finansowym. Jeszcze do niedawna Polacy poszukujący pracy poza granicami kraju swoją uwagę głównie skupiali na Wielkiej Brytanii oraz Niemczech. Obecnie znaczny odsetek polskich emigrantów zarobkowych jako miejsce docelowe do dalszego rozwoju kariery zawodowej wybiera kraj Wikingów. Jak się okazuje o pracy w Holandii marzą nie tylko osoby bezrobotne, ale też i pracownicy niezadowoleni ze swoich zarobków i warunków pracy. Każdy kraj Unii Europejskiej w nieco inny sposób podchodzi do kwestii związanych z prawem pracy, dlatego też przed przystąpieniem do poszukiwania ofert pracy w Holandii, warto jest dowiedzieć się czegoś więcej na temat miejscowych przepisów.

Jeżeli chodzi o Holandię, to w tym wypadku wysokość co miesięcznego wynagrodzenia zależna jest od wieku zatrudnionego pracownika. Popularna „wiekówka” działa zatem na korzyść osób z wieloletnim doświadczeniem, bowiem wraz z wiekiem wzrasta kwota przychodów fachowców pracujących w holenderskich firmach. Dla przykładu osoby, które znajdą pracę na pełen etat i są w wieku powyżej 22 lat, każdego miesiąca zarobią ok. 1578 euro, co w przeliczeniu na polską walutę daje sumę ponad 6700 zł. Jak widać, praca za granicą naprawdę się opłaca. Dodatkowo nie możemy zapominać o atrakcyjnych kwotach wypłacanych za nadgodziny i dodatkach do pensji dla najlepszych pracowników.

Bezpieczna praca na pełen etat z Gastamo JOB SERVICE

Holenderscy pracodawcy zatrudniają dużą ilość pracowników z Polski, co więcej robią to bardzo chętnie. Zgodnie z aktualnymi danymi statycznymi każdego miesiąca miejscowe firmy przyjmują do pracy, od kilkunastu do kilkudziesięciu fachowców ze wschodniej granicy. Przygotowując się do podjęcia pracy w Holandii przede wszystkim należy skupić się na wyborze odpowiedniego sektora zatrudnienia. Staranie się o posadę, w żaden sposób nie łączącą się z naszymi kwalifikacjami zawodowymi jest najczęstszym błędem popełnianym przez emigrantów zarobkowych. Praca zgodna z naszymi umiejętnościami zagwarantuje nam satysfakcję i komfort, co z kolei w pozytywny sposób przełoży się na współpracę z zagranicznym pracodawcą. Dlatego też w przypadku emigracji zarobkowej, najlepszym a zarazem najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest zawarcie umowy z pośrednikiem, czyli profesjonalną agencją pracy, która zadba nie tylko o aspekt dopasowania ofert pracy do naszych kwalifikacji, ale też o bezpieczeństwo oraz sprawy formalne związane z wyjazdem i pobytem w Holandii.

Dlaczego warto skorzystać z usług naszej agencji pośrednictwa pracy?

Gastamo JOB SERVICE jako profesjonalna agencja pośrednictwa pracy za granicą skupia się na indywidualnych potrzebach swoich Klientów. Wraz z naszą pomocą zaoszczędzisz czas i nerwy stracone na przeglądanie kolejnych ogłoszeń o pracę na pełen etat w Holandii. Decydując się na pomoc pośrednika przy poniesieniu niewielkich kosztów, zyskujemy wiele korzyści.

Powierzenie znalezienia pracy doświadczonej agencji jest gwarancją sukcesu oraz bezpieczeństwa. Nasza agencja pośrednictwa pracy Gastamo JOB SERVICE może pochwalić się tysiącami zadowolonych Klientów, dzięki temu, że specjalizujemy się w pozyskiwaniu pracowników dla zagranicznych pracodawców, etap poszukiwania zatrudnienia nie trwa zbyt długo, co bez wątpienia przekłada się na korzyść osób znajdujących się aktualnie w trudnej sytuacji materialnej.

Jak przebiega współpraca z Gastamo JOB SERVICE?

Jeżeli zdecydujesz się na skorzystanie z naszej pomocy, to etap przygotowań do pozyskania zatrudnienia za granicą rozpoczniemy od przyjrzeniu się Twojemu CV. Informacje tam zawarte pozwolą nam na zawężenie kryteriów. Gastamo JOB SERVICE skupia się na dopasowaniu oferty pracy na pełen etat w Holandii do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia osoby poszukującej zatrudnienia.

Zdobycie pracy poprzez agencję pośrednictwa wiąże się z ograniczeniem wszystkich formalności do zbędnego minimum. Przed wyjazdem do Holandii przyszli pracownicy przechodzą dodatkowe szkolenia, co ma pomóc im w zaadaptowaniu się do nowego miejsca pracy. Nasi Klienci nie muszą martwić się także o zakwaterowanie i dojazd do wybranego miejsca docelowego – z Gastamo JOB SERVICE podjęcie bezpiecznej pracy na pełen etat jest możliwe!

Praca na pełen etat w Holandii – najczęściej zadawane pytania

Dlaczego warto skorzystać z pomocy profesjonalnej agencji pośrednictwa pracy?

By znaleźć pracę na pełen etat w Holandii należy wykazać się dobrą znajomością lokalnego rynku pracy, co będzie dużym ułatwieniem w przypadku wyboru właściwego i korzystnego rozwiązania. Gastamo JOB SERVICE oferuje usługi profesjonalnego doradztwa i pośrednictwa w zakresie podejmowania pracy za granicą. Agencja pośrednictwa pracy działa skutecznie i bezpiecznie, dzięki czemu osoby poszukujące zatrudnienia mają okazję do szybkiego zrealizowania swoich planów dotyczących emigracji zarobkowej.

Praca pełen etat za granicą - jak się do niej przygotować?

Jeżeli jesteś osobą, która postanowiła, wyjechać za granicę do pracy, ale jednocześnie nie posiadasz większego doświadczenia w tej kwestii to wówczas najlepszym wyjściem z sytuacji będzie skorzystanie z pomocy agencji pośrednictwa pracy. Gastamo JOB SERVICE pomoże Ci znaleźć taką ofertę pracy na pełen etat, która będzie najbliższa Twoim umiejętnościom oraz zdobytemu doświadczeniu. Dodatkowo pośrednicy zadbają o bezpieczeństwo przebiegu zawierania umowy o pracę z holenderskim pracodawcą.