Praca sezonowa bez kwalifikacji

Okres wakacyjny jest doskonałym czasem na zdobycie nowych umiejętności i doświadczenia, z czego coraz chętniej korzystają zwłaszcza osoby młode, które właśnie ukończyły naukę w szkole średniej i chcą sobie dorobić do kieszonkowego. Nawet wakacje spędzone w pracy nie muszą być nudne, zwłaszcza jeżeli podejmiemy się pracy sezonowej za granicą. Czy osoby nie posiadające kwalifikacji zawodowych i doświadczenia bez problemu znajdą zatrudnienie w innym państwie?

 

Czy możliwe jest podjęcie pracy sezonowej bez kwalifikacji?

Poszukiwania pierwszej pracy są dla wielu zajęciem niezwykle czasochłonnym, który pomimo włożonego wysiłku i ogromnych chęci, nie zawsze kończy się sukcesem. Z tym zadaniem z reguły mierzą się osoby młode – uczniowie po szkole średniej, bez wykształcenia zawodowego. Brak posiadania odpowiednich kwalifikacji utrudnia szybkie znalezienie zatrudnienia, co więcej bardzo często aplikacje takich osób są na samym wstępie odrzucane. Z tego też względu, zdecydowana większość naszych młodych rodaków swoją karierę zawodową rozpoczyna od podjęcia pracy sezonowej.

Praca sezonowa (tymczasowa) jest pracą wykonywaną przez określoną część czasu np. kilka tygodni lub miesięcy, związana z danym sezonem np. wakacyjnym. Pracownik sezonowy zatrudniony jest w oparciu o umowę o pracę na czas określony i wbrew panującym stereotypom nie zawsze wymagane jest posiadanie odpowiednich kwalifikacji. Istnieje duża grupa pracodawców, którzy wspierają młodych poprzez umożliwienie im zdobycia doświadczenia i przyuczenia, co w przyszłości pozwoli im starać się o posadę na wyższym stanowisku.

Bezpieczna praca sezonowa za granicą Gastamo JOB SERVICE

Osoby, które chcą zarobić więcej zazwyczaj decydują się na wyjazd za granicę. I nie ma w tym nic dziwnego, bowiem polski rynek pracy w dalszym ciągu nie jest tak atrakcyjny jak w innych europejskich krajach, takich jak chociażby Niemcy, Austria, Holandia, Hiszpania czy Norwegia. Za granicą pracownicy sezonowi są tak samo doceniani, jak osoby zatrudnione na pełen etat. Młodzi bez kwalifikacji również mają szansę na uzyskanie wysokich zarobków pod warunkiem, że znajdą oni odpowiednią ofertę pracy.

Ogłoszeń dotyczących pracy sezonowej za granicą jest mnóstwo, co dodatkowo utrudnia podjęcie ostatecznej decyzji. Na jakich czynnikach należy skupić swoją uwagę przeglądając oferty zagranicznych pracodawców? Fakt braku posiadania kwalifikacji zawodowych, nie przekreśla szansy na znalezienie dobrze płatnej posady, nie mniej jednak już sam etap jej poszukiwania może wydawać skomplikowany, dlatego też w tej sytuacji swoją przyszłość watro jest powierzyć profesjonalistom. Gastamo JOB SERVICE to agencja pośrednictwa pracy za granicą, która umożliwia bezrobotnym zrealizowanie ich marzeń o poprawie sytuacji materialnej.

Dlaczego warto skorzystać z usług naszej agencji pośrednictwa pracy Gastamo JOB SERVICE?

Wbrew pozorom poszukiwania pracy sezonowej za granicą nie muszą trwać długo, nawet w przypadku osób bez kwalifikacji oraz doświadczenia zawodowego. Jeżeli w dalszym ciągu nie otrzymałeś odpowiedzi od żadnej z zagranicznych firm bądź nie wiesz od czego zacząć, skontaktuj się z nami. Jesteśmy doświadczoną agencją pośrednictwa pracy za granicą. Z Gastamo JOB SERVICE pracę znajdzie każdy, niezależnie od wieku, umiejętności oraz wykształcenia. Działamy w sposób profesjonalny i indywidualny, po to by przedstawione przez nas oferty pracy sprostały oczekiwaniom naszych Klientów. Współpracując z osobami bez kwalifikacji, dużą uwagę skupimy na ich umiejętnościach oraz zainteresowaniach, tak by podjęta przez nich praca sezonowa nie sprawiała im większych problemów. Co więcej, zawsze staramy się by takie osoby w trakcie wykonywania swoich obowiązków służbowych mogły sukcesywnie rozwijać swoją karierę zawodową.

Jak wygląda praca sezonowa bez kwalifikacji z Gastamo JOB SERVICE?

Właśnie ukończyłeś szkołę średnią i chciałbyś wyjechać do pracy by zarobić na studia? Nie przejmuj się brakiem posiadania kwalifikacji zawodowych! Gastamo JOB SERVICE w niedługim czasie znajdzie Ci zatrudnienie u jednego z zagranicznych pracodawców. Jeśli wiesz już, w którym z krajów chciałbyś spędzić następnych kilka tygodni, wyślij nam swoje CV. Na podstawie informacji tam zawartych, zajmiemy się selekcją oferty pracy, tak by spośród wielu wybrać te, które najbardziej będą odpowiadały Twojemu profilowi. Nie wiesz na co się zdecydować, a może masz trudności z porozumiewaniem się w języku obcym? Agenci Gastamo JOB SERVICE zadbają o to byś poczuł się bezpiecznie i komfortowo, niezależnie od sytuacji w jakiej aktualnie się znajdujesz. Naszym Klientom pomagamy nie tylko na etapie poszukiwań pracy, ale także i później, aż do momentu zakończenia trwania nawiązanej umowy.

Praca sezonowa bez kwalifikacji – najczęściej zadawane pytania

Dlaczego warto skorzystać z pomocy profesjonalnej agencji pośrednictwa pracy?

Brak wykształcenia zawodowego oraz doświadczenia, w dużym stopniu utrudnia podjęcie zatrudnienia. Jeżeli jesteś osobą młodą, która dopiero rozpoczyna swoją karierę zawodową to skorzystanie z usług Gastamo JOB SERVICE przyspieszy proces poszukiwania pierwszej pracy. Co więcej, działania agencji pośrednictwa pracy za granicą skupiają się także na profesjonalnym doradztwie oraz zagwarantowaniu bezpieczeństwa w zakresie nawiązania umowy o pracę z zagranicznym pracodawcom.

Praca sezonowa za granicą - jak się do niej przygotować?

Osoby nie posiadające kwalifikacji, które chcą podjąć się pracy sezonowej za granicą powinny wykazać się dobrym rozeznaniem lokalnego rynku pracy. W sytuacji, kiedy wyjazd do innego kraju jest naszą pierwszą tak daleką podróżą, to wówczas korzystnym i bezpiecznym rozwiązaniem jest zwrócenie się o pomoc do doświadczonej agencji pośrednictwa pracy. Gastamo JOB SERVICE pomoże Ci znaleźć taką ofertę pracy sezonowej, która będzie najbliższa Twoim umiejętnościom oraz zainteresowaniom, dzięki czemu wykonywanie obowiązków zawodowych będzie proste i przyjemne.