Praca pełen etat za granicą

Polacy poszukujący stałej pracy coraz częściej podejmują decyzję o wyjeździe za granicę. Perspektywa znalezienie dobrze płatnej posady, która pozwoliłaby na zakup wymarzonego mieszkania jest jednym z powodów, dla których co trzeci bezrobotny Polak postanawia opuścić ojczyznę. Proces poszukiwania pracy na pełen etat za granicą nie jest prosty, w tym wypadku należy uzbroić się w cierpliwość, nie mniej jednak ciężka praca popłaca, o czym przekonasz się już za chwilę.

 

Praca za granicą – korzyści emigracji zarobkowej

O zaletach zatrudnienia się w jednej z zagranicznych firm można by mówić długo, dzisiaj jednak skupimy się na omówieniu najważniejszych korzyściach emigracji zarobkowej.

Zaczniemy oczywiście od minimalnych stawek płac, które są zdecydowanie wyższe niż te obowiązujące na terenie naszego kraju, co więcej należy pamiętać o tym, że otrzymując wynagrodzenie w obcej walucie np. euro lub funtach szterlingach, nasze zarobki wzrosną dodatkowo ponad czterokrotnie. Pracownicy zatrudnieni na pełen etat za granicą mogą liczyć również na atrakcyjne warunki pracy oraz dodatki do pensji, ponad to także nadgodziny są im solidnie wynagradzane. Praca za granicą rozwija i to nie tylko pod względem zdobytego doświadczenia zawodowego. Przebywając w innym kraju mamy okazję do przyuczenia się języków obcych oraz bliższego zapoznania z historią i tradycją danego państwa. To co ma swoje plusy musi mieć także i minusy, praca na pełen etat wiąże się niekiedy z opuszczeniem swoich bliskich na dłuższy okres czasu, dlatego też decyzja o zatrudnieniu w zagranicznej firmie powinna być samodzielna i dobrze przemyślana.

Jakie kierunki najchętniej wybierają Polacy? Dużo w tym wypadku zależy od indywidualnych preferencji naszych rodaków, co nie zmienia faktu, że w dalszym ciągu, nieustannie już od dobrych kilkunastu lat polscy bezrobotni poszukują szansy na lepsze życie w Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii oraz Norwegii. Państwa te w szczególności potrafią docenić trud i wysiłek osób pracujących zawodowo. Jednym z nowszych kierunków emigracji zarobkowej jest Hiszpania. Jak się okazuje kraj ten przyjaźnie nastawiony jest zarówno na turystów, jak i przyjezdnych poszukujących zatrudnienia.

Bezpieczna praca na pełen etat za granicą Gastamo JOB SERVICE

Osoby poszukujące stałej pracy za granicą najczęściej ogłoszeń potencjalnych pracodawców szukają w internecie. Niestety nie wszystkie z udostępnianych ofert są w rzeczywistości tak atrakcyjne jak ich treść. W chwili zwątpienia oraz obaw związanych z podpisaniem umowy o pracę z obcokrajowcem, najlepszym wyjściem z sytuacji będzie skorzystanie z pomocy profesjonalnej agencji pośrednictwa pracy za granicą. W tym wypadku należy zadbać przede wszystkim o bezpieczeństwo, w przeciwnym razie nasze pochopne i nierozważne działanie może być katastrofalne w skutkach. Pracownicy zatrudnieni na czarno nie mają żadnych praw, co więcej w sytuacji, kiedy ulegną wypadkowi w trakcie wykonywania swoich obowiązków zawodowych są zdani sami na siebie, bowiem brak ubezpieczenia ogranicza dostęp do pomocy lekarskiej.

Dlaczego warto skorzystać z usług naszej agencji pośrednictwa pracy Gastamo JOB SERVICE?

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy za granicą, która pomogła już wielu osobom bezrobotnym. Zadowoleni Klienci docenili przede wszystkim nasz profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdej sprawy. Gastamo JOB SERVICE wyróżnia się skutecznością działania, co w dużej mierze ułatwia nam współpraca nawiązana z dużą grupą zagranicznych pracodawców.

Wiemy, ile wysiłku i czasu trzeba poświęcić na proces poszukiwania pracy za granicą, dlatego też opracowaliśmy specjalną technikę, dzięki której czas ten ogranicza się do kilkunastu dni od momentu skontaktowania się z naszymi specjalistami. Pomoc pośrednika umożliwia szybkie i efektowne przebrnięcie przez etap poszukiwania pracy na pełen etat. Gastamo JOB SERVICE dba także o właściwe przygotowanie pracowników oraz zapewnienie im bezpieczeństwa poprzez pomoc w sprawach formalnych, zakwaterowaniu oraz dodatkowych szkoleniach.

Jak wygląda praca na pełen etat z Gastamo JOB SERVICE?

Gastamo JOB SERVICE to agencja z ogromnym doświadczeniem, wiemy wszystko o aktualnych przepisach oraz warunkach rynku pracy w krajach takich jak Niemcy, Austria, Belgia, Wielka Brytania, Holandia, Norwegia oraz Hiszpania. Po otrzymaniu życiorysu zawodowego (CV), nasi konsultanci natychmiast rozpoczynają poszukiwanie atrakcyjnych ofert pracy na pełen etat ukierunkowanych pod kątem posiadanego wykształcenia, kwalifikacji zawodowych oraz doświadczenia.
Następnie naszym celem jest skontaktowanie Klienta z potencjalnym pracodawcą. Kolejnym krokiem jest zawarcie umowy pomiędzy stronami oraz przygotowania do wyjazdu. Gastamo JOB SERVICE przykłada dużą wagę do tego by pracownicy mieli zagwarantowane komfortowe warunki pracy, co więcej agencja pośrednictwa pracy często doszkala pracowników tak by w przyszłości mogli oni uzyskać posadę na wyższym stanowisku.

Praca pełen etat za granicą – najczęściej zadawane pytania

Dlaczego warto skorzystać z pomocy profesjonalnej agencji pośrednictwa pracy?

Wybór miejsca pracy bez podstawowej znajomości obowiązujących przepisów praca oraz rynku pracy w innym docelowym kraju, wymaga wykazania się odpowiednią wiedzą i doświadczeniem. Chcąc przyspieszyć wyjazd do pracy za granicę, warto w takiej sytuacji skorzystać z usług agencji pośrednictwa pracy. Gastamo JOB SERVICE przyspieszy okres poszukiwań zatrudnienia, a także pokieruje dalszym procesem nawiązania umowy o pracę z zagraniczną firmą.

Praca pełen etat za granicą - jak się do niej przygotować?

Jeżeli jesteś osobą, która do tej pory nigdy wcześniej nie wyjeżdżała za granicę celem podjęcia zatrudnienia, to wówczas najlepszym możliwym rozwiązaniem będzie skontaktowanie się z profesjonalną agencją pośrednictwa pracy. Specjaliści Gastamo JOB SERVICE pomogą w znalezieniu pracy dostosowanej do Twoich indywidualnych umiejętności, doświadczenia oraz oczekiwań.