O nas

GASTAMO Job Service to ogólnopolska agencja pracy i doradztwa personalnego o międzynarodowym zasięgu, która specjalizuje się w usługach rekrutacyjnych personelu do pracy w Niemczech, Austrii, Norwegii i Irlandii.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do Firm, poszukujących kompetentnych fachowców, jak i do Kandydatów – osób poszukujących pracy oraz osób chcących zmienić pracę lub uzyskać dodatkowe źródło dochodów.

Jak działamy?

Codziennie wyszukujemy nowe, atrakcyjne miejsca pracy by móc przedstawić wam duży wybór stanowisk i lokalizacji.

Po pierwsze prześlij do nas swoją aplikację za pośrednictwem przycisku aplikuj.

Po drugie odwiedź swoją skrzynkę mailową gdzie dostaniesz najlepiej pasujące do Ciebie oferty pracy.

Po trzecie wybierz pasującą do Ciebie ofertę i ustalmy razem datę wyjazdu

Z nami to takie proste, bez zbędnych formalności. W Gastamo każdy znajdzie idealna dla siebie pracę.

Po wyjeździe będziemy się Tobą opiekować przez co najmniej przez 6 miesięcy, razem rozwiążemy wszystkie ewentualne problemy i doradzimy. Jeśli nie spodoba Ci się miejsce pracy, to przeniesiemy Cię w inne.

Będziemy cyklicznie wysyłać Ci aktualne oferty pracy i nowości, które pomogą Ci jeszcze lepiej spełniać marzenia o pracy za granicą.

Uwzględniając aktualne trendy rynkowe, stawiamy na elastyczność, niezawodność i terminowość. Z zaangażowaniem wspieramy Pracodawców w znalezieniu odpowiednich pracowników, a Kandydatom pomagamy w zatrudnieniu, proponując miejsca, które w pełni odpowiadają ich zainteresowaniom, doświadczeniu i kwalifikacjom.

Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i Aplikuj!

Dlaczego my?

Wartości, którymi się kierujemy, wynikają z samej idei naszej działalności, której fundamenty budujemy na kapitale ludzkim i wysokiej etyce zawodowej.

N
Zapewniamy stałą opiekę na każdym etapie rekrutacji i pracy
N
Zawsze zapewniamy darmowe zakwaterowanie i wyżywienie
N
Nikogo nie zostawiamy bez odpowiedzi i atrakcyjnej oferty
N
Do każdego kandydata podchodzimy indywidualnie

Innowacyjność:

Pracujemy dla was na indywidualnie stworzonym systemie operacyjnym, pozwalającym na Tworzenie CV online oraz profili kandydatów, którym przypisywane są od razu pasujące oferty pracy.

Programy partnerskie:

Cyklicznie tworzymy atrakcyjne programy partnerskie, przez które możesz zyskać nawet do 500 EUR miesięcznie.

Zaangażowanie:

Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania, możesz się z nimi kontaktować za pośrednictwem czatu online, infolinii telefonicznej bądź mailowo. Zawsze otrzymasz rzetelną informację.

Innowacyjność:

Zadowolenie pracodawcy i pracownika to nasz pierwszy cel. Tylko pełna satysfakcja z obu stron pozwala nam uznać rekrutację za zakończoną.

Zaufali nam

Poniżej znajdziesz wpisy referencyjne naszych klientów

Firma Gastamo wykazała się niebywałym profesjonalizmem, rekrutując dwunastu profesjonalistów, których potrzebowaliśmy. Najwyższa kultura w podejściu do klienta, ogromne doświadczenie, bezproblemowość i elastyczność to cechy, którymi firma Gastamo może się chwalić.
Hans Kruger

Kierownik projektu

Współpracę z firmą Gastamo możemy polecić jako przykład sprawnie, rzetelnie i terminowo wykonanego zlecenia. Zatrudnienie zamówionego personelu nastąpiło o wiele szybciej niż zakładaliśmy, a jakość przesłanych kandydatur przekroczyła nasze oczekiwania.
Justyna Mikołajczak

CEO

Cały zespół Gastamo stanął na wysokości zadania podczas realizacji naszego projektu rekrutacyjnego. Firma zdecydowanie godna polecenia, gotowa podjąć i sprostać każdemu wyzwaniu, w przyszłości także skorzystamy z usług Gastamo – Dziękujemy!
Michael Muller

New business developer

Profesjonalny charakter świadczonych usług, stałe informowanie klienta o etapach rekrutacji pracowników, szybkie i w pełni satysfakcjonujące wykonanie zleconej usługi, a także wrażliwość na potrzeby klienta i zgłaszane przez niego uwagi, to cechy jakimi wyróżniała się firma Gastamo przy rekrutacji Wykwalifikowanych Pracowników.
Gabriel Jończyk

CEO

Nasi klienci

Przedstawiamy kilku wybranych klientów dla których pracujemy