Praca sezonowa Hiszpania

Hiszpania jest pięknym krajem otwartym zarówno na turystów, jak i emigrantów zarobkowych. Osoby, które chcą podjąć się pracy sezonowej, powinny rozważyć możliwość wyjazdu właśnie do Hiszpanii. Dlaczego? Państwo to jest jednym z najczęściej wybieranych kierunków turystycznych, w związku z czym zwłaszcza w okresie wakacyjnym miejscowi właściciele firm poszukują dodatkowych rąk do pracy.

 

Bezpieczna praca sezonowa w Hiszpanii z Gastamo JOB SERVICE

W ostatnich latach Polacy coraz chętniej wyjeżdżają za granicę do pracy sezonowej. Jak się okazuje słoneczna Hiszpania jest nie tylko świetnym miejscem na wakacyjny wypoczynek, ale także rewelacyjnym kierunkiem emigracji zarobkowej. Ofert pracy sezonowej, szczególnie w okresie od maja do października jest tutaj całe mnóstwo. Hiszpańscy pracodawcy z uśmiechem na ustach zatrudniają zarówno swoich rodaków, jak i przyjezdnych turystów, którzy wakacyjny czas postanowili poświęcić rozwojowi kariery zawodowej i podratowaniu budżetu domowego.

Ogłoszeń o pracę sezonową najczęściej poszukują osoby młode o statusie studenta, choć nie brakuje również i tych nieco starszych roczników. O ile podjęcie prazy sezonowej w kraju jest proste, to już wyjazd za granicę niekoniecznie. Jak w niedługim czasie znaleźć dobrą pracę w państwie tak odlegle położonym od rodzinnego domu? Samodzielne zmierzenie się z tym zadaniem bardzo często kończy się fiaskiem, chcąc odnieść sukces i przyspieszyć swój wyjazd do Hiszpanii warto jest skorzystać z pomocy Gastamo JOB SERVICE, która jest doświadczoną agencją pośrednictwa pracy za granicą.

SCzy podjęcie pracy sezonowej w Hiszpanii jest dobrym rozwiązaniem?

Hiszpanie są niezwykle otwartym narodem, przyjaźnie nastawionym do obcokrajowców, co w dużej mierze wpływa na komfort życia emigrantów zarobkowych. Jeżeli chodzi o pracę sezonową, czyli tymczasową to chętni bezrobotni ubiegać się mogą o posadę w następujących sektorach: gastronomicznym, hotelarskim oraz rolniczym. Zatem zatrudnienia poszukiwać można w restauracjach, barach, kawiarniach, hotelach, ośrodkach wypoczynkowych, przy zbiorze owoców lub warzyw itp. O czym należy pamiętać, to fakt, że każdy obywatel Unii Europejskiej na terenie Hiszpanii bez żadnych dodatkowych dokumentów może przebywać jedynie trzy miesiące. W tym okresie Polacy mogą podejmować pracę sezonową u lokalnych pracodawców bez konieczności posiadania pozwolenia na pracę.

Jeżeli chodzi o zarobki, to te są zdecydowanie wyższe niż stawki minimalne w Polsce. Obecnie za jedną godzinę wykonywania obowiązków zawodowych, hiszpański pracodawca wypłaca zatrudnionemu pracownikowi ok. 6 euro (brutto), co w przeliczeniu na polskie złotówki daje sumę ponad 25 zł (brutto). Jak widać podjęcie pracy sezonowej za granicą się opłaca, dodatkowo warto wspomnieć o drobnych napiwkach, na które mogą liczyć np. kelnerki i kelnerzy.

Jak działamy?

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy za granicą z wieloletnim doświadczeniem, współpracujemy nie tylko z osobami bezrobotnymi, które chcą odmienić swoje życie, ale też i pracodawcami z wielu różnych krajów Unii Europejskiej. Głównym zadaniem Gastamo JOB SERVICE jest pozyskanie atrakcyjnych ofert pracy, dopasowanych w sposób indywidualny do Klienta. Nasze profesjonalne działania opierają się na przedstawieniu Klientom wyłącznie tych ofert, które odpowiadają im osobistym umiejętnościom zawodowym oraz zdobytemu dotychczas doświadczeniu.

Chętni, który wyrażą chęć by z naszą pomocą zdobyć dobrą pracę, jedyne co muszą zrobić to wysłać nam swoje CV. Po przeprowadzeniu wstępnej weryfikacji, otrzymają oni oferty z ogłoszeniami dostosowanymi do ich osobistych profili. Dbając o dobro naszych Klientów, koszty nawiązanej współpracy ustalamy indywidualnie, dodatkowo mogą oni liczyć na nieustanne wsparcie naszych konsultantów.

Dlaczego warto korzystać z usług naszej agencji pracy?

Podjęcie pracy sezonowej w Hiszpanii z pomocą Gastamo JOB SERVICE z pewnością w dużym stopniu wpływanie na zachowanie standardów bezpieczeństwa oraz komfort i wygodę naszych Klientów. Etap poszukiwania pracy sezonowej w Hiszpanii, w przypadku osób niedoświadczonych z pewnością będzie długotrwały i bardzo czasochłonny. Chcąc przyspieszyć realizację swoich planów to z pozoru trudne zadanie należy powierzyć profesjonalistom. Gastamo JOB SERVICE po otrzymaniu życiorysu zawodowego natychmiast przystępuje do rozpoczęcia dopasowania ofert pracy do danego Klienta.

Działamy precyzyjnie i szybko, ale co istotne to zawsze wybieramy wyłącznie sprawdzone oferty. Wyjeżdżając do innego kraju, gdzie obowiązują zupełnie inne przepisy oraz zasady, bezpieczeństwo jest najważniejsze! Dbamy o to by nasi Klienci zatrudnieni byli legalnie, na dobrych warunkach w oparciu o umowę o pracę na czas określony.

Praca sezonowa w Hiszpanii – najczęściej zadawane pytania

Dlaczego poszukiwania pracy sezonowej za granicą należy powierzyć profesjonalistom?

Brak znajomości języka obcego oraz przepisów dotyczących zatrudnienia, nie tylko uniemożliwi szybkie znalezienie nowej pracy, ale także w przyszłości może przysporzyć nam wielu problemów. W takich sytuacjach jednym z najlepszych możliwych rozwiązań jest skorzystanie z pomocy doświadczonej agencji pośrednictwa pracy, która zadba o bezpieczeństwo kwestii związanych z podpisaniem umowy o pracę. Oprócz tego głównym zadaniem pośrednika jest przyspieszenie etapu poszukiwania pracy sezonowej, poprzez indywidualne dopasowanie aktualnych ofert do profilu Klienta.

Jak przygotować się do rozpoczęcia pracy sezonowej za granicą?

Pierwszym krokiem jaki należy w tej kwestii poczynić jest znalezienie ogłoszenia adekwatnego do naszych umiejętności zawodowych. Jeżeli jesteś osobą, której zależy na czasie, a dodatkowo jest to Twoja pierwsza praca to prostym sposobem na skrócenie okresu poszukiwań będzie pomoc Gastamo JOB SERVICE. Agencja pracy zajmie się profesjonalnym dopasowaniem oferty, która sprosta Twoim oczekiwaniom, przy jednoczesnym rozwijaniu zdobytych dotychczas umiejętności zawodowych.