Posadzkarz, Elektryk, Monter Bamberg, Niemcy

HRC/1910/0256Bamberg08.10.2019

Gastamo Job Service

+48 14 635 15 20info@gastamo.pl

Niemiecka firma poszukuje do pracy od zaraz pracowników na stanowiska: Posadzkarz, Elektryk, Monter Bamberg

Numer referencyjny:

HRC/1910/0256

Miejsce pracy:

Bamberg

Data rozpoczęcia pracy:

Od zaraz

Wymagania:

  • POSADZKARZ (układanie podłóg w kamperach, wymagane doświadczenie), praca w Bamberg, 2000 euro brutto + dieta (34 euro)
  • ELEKTRYK samochodowy (wymagane doświadczenie, elektryka samochodowa), praca w Bamberg, 2240 euro brutto + dieta (34 euro)
  • MONTER instalacji wodnych i grzewczych (montaż ogrzewania podłogowego, montaż instalacji, grzejników i kaloryferów), praca w Bamberg, 2080 euro brutto + dieta (34 euro)

 

Oferujemy:

  • umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach
  • wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
  • WYNAGRODZENIE: 2000-2240 €

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Gastamo Job Service z siedzibą w Tarnowie, ul. Słowackiego 33-37, 33-100. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: rodo@gastamo.pl Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.